Embed

JUSTIN BIEBER, BAŞKA KIZLARLA İLGILENMEK İÇIN SELENA GOMEZ'I TER

 

Justin Bieber ve Selena Gomez aslında Mayıs ayında ayrılmış! Justin Bieber, kızlara attırdığı kalp çarpıntısından yararlanmak istiyormuş. 18 yaşındaki ünlü şarkıcı bir buçuk yıldır güzel oyuncu/şarkıcı Selena Gomez ile beraber. Justin Bieber uzun süre aynı bayanla beraber olduktan sonra hayatının daha eğlenceli olmasını istediği öğrenildi. Bir kaynak ünlü bir dergiye şöyle anlattı:
Justin, yanına gelen kızlarla takılmak istiyor. Hayatının baharında ve istediği her kızı elde edebilir. Artık özgür olmayı düşünmedi değil. Ama Selena çıldırdı! Justin ona özür diledi ve tekrar barıştılar. Justin, Selena için deliriyor ve ona sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu biliyor. Herşey her zaman mükemmel olamıyor tabi. Ama şuan mutlular. Hep kavga edip, sonra hemen barışıyorlar. İkisi de çok dramatik olabiliyor.
Selena Gomez ve Justin Bieber'ın ayrılma konusu hakkında bir çok haber yazılıp, çizilmişti. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz! Demek ki öyle birşey gerçekten yaşanmış. Ama şuan beraberler ve mutlular.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !